Чистка обличчя одна з найпопулярніших процедур в косметології. Вона потрібна для того щоб очистити шкіру від зроговілого верхнього шару епітелію, комедонів, міліумів та інших забруднень.

Чому нам потрібна чистка обличчя?

Шкіра-захисний бар’єр тіла, є одним з найбільших органів нашого тіла та виконую ряд важливих функцій.Шкіра обличчя є незахищеною ділянкою шкіри,яка завжди наражається на вплив різних фізичних ,та хімічних впливів навколишнього середовища.Основною метою є очищення та досягнення гігієнічного і косметичного ефекту. Крім цього, чистку обличчя роблять для поліпшення перебігу обмінних процесів і регулювання діяльності сальних залоз,та в комплексі лікування акне .

Види чисток.

Зараз існує багато видів чистки обличчя ,давайте розглянемо
найпопулярніші:
-атравматична чистка-виконується без застосування механічного впливу на шкіру,за допомогою спеціальної косметики.
-механічна- проводиться із застосуванням спеціальних інструментів.
-ультразвукова -виконується за допомогою ультразвукового скрабера.
-комбінована-це поєднання декількох вище зазначених методів,зазвичай це механічне очищення з ультразвуковою дією апарату.

Для того щоб зрозуміти який вид чистки підходить саме тобі ,впершу чергу краще отримати очну консультацію лікаря косметолога,який точно визначить проблему шкіри та підбере процедуру.

Показання до чистки обличчя:

  • Комбінована,жирна шкіра.
  • Змішаний тип шкіри.
  • Акне 1-2 ступеню .(не в стадії загострення).
  • Нерівна поверхня шкіри.
  • Гіперкератоз .
  • Розширені пори,чорні цятки.

Як часто можна проводити чистку? Оскільки кожен пацієнт є індивідуальним ,то зазвичай проблеми зі шкірою обличчя є поєднаними ,тому кратність і кількість сеансів та можливість поєднання з іншими процедурами вирішується на очному огляді лікарем косметологом .Загальні рекомендації до такої процедури – один раз на місяць або раз на два місяці в залежності від швидкості забруднення та типу шкіри.

Протипоказання .

Як і для всіх медичних маніпуляцій та процедур є абсалютні та відносні протипокази до даної процедури.

До абсолютних належать:
-вагітність ,лактація.
-запальні захворювання обличчя(фурункульози).
-герметична інфекція шкіри.
-акне 3-4 ступеню ,1-2ступеню в стадії загострення.
-гострі форми дерматитів.
-алергія на компоненти крсметичних засобів.
-гемофілія.
-домодекоз.
-реактивна ,гіперчутлива шкіра обличчя.
-онкологія.

Відносні протипоказання:
-Менструації та ПМС.
-артеріальна гіпертензія.

Постпроцедурні рекомендації та застереження.
Щоб шкіра відновлювась якнайскоріше косметолог забовязаний дати пацієнту базові рекомендації. Саме від догладу за обличчям та правильним харчуванням залежить регенерація шкіри у перший період після процедури. Після чистки не рекомендується протягом 3-4 діб відвідувати спортзал і лазню, оскільки це буде дратувати шкіру і перешкоджати загоєнню. Протягом 5-7 днів після чистки не зловживайте гострою їжею та солодощами, уникайте протягів. Якщо чистка проведена якісно та фахівцем своєї справи, вже на наступний день почервоніння на шкірі проходить, лише невеликі скоринки залишаються на поверхні, які не можна рухати до повного заспокоєння шкірного покрову, вони зникнуть самостійно.

Чому нам потрібна чистка обличчя?