Найпривабливішою частиною жіночого обличчя є — Губи. Кожна мріє про те, щоб вони були ніжні, об’ємні, зволоженні, мали симетричний вигляд, при цьому виглядали дуже природно та естетично. Але що роботи, якщо природа розпорядилась інакше ( з віком губи починають втрачати форму, стоншуються, їм бракує вологи). На сьогодні сучасна косметологія допомагає змінити ситуацію, та пропонує процедуру контурна пластика губ з застосуванням гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота (гіалуронат) — це речовина, яка синтезована людським організмом. Гіалуронова кислота бере участь в обмінних процесах і у виробленні колагену і еластину. Завдяки цьому гіалуронова кислота знайшла своє застосування в медицині, а саме хірургії, дерматології, гінекології. Окрім цього доведено, що гіалуронова кислота володіє антимікробними та противірусними властивостями, а за рахунок високої молекулярної маси є пролонгатором дії активного фармацевтичного інгредієнта у складі лікарських засобів.

Гіалуронова кислота частково відповідає за регенерацію тканин,а також впливає на їх гідродинаміку, тобто насичення рідиною та рівномірний розподіл вологи. Таким чином, завдяки своїм високим вологоутримувальним та в’язкопружним властивостям були розроблені багаточисельні біомедичні, фармацевтичні і косметичні продукти, що, в свою чергу, постійно підігріває інтерес до альтернативних джерел її отримання.

Іншими словами, цей природний компонент забезпечує нормальну будову багатьох клітин і перешкоджає передчасному старінню. Нині на ринку Україниредставлена широка лінійка препаратів на основі гіалуронової кислоти, які використовують для корекції вікових змін шкіри.

Processed with MOLDIV

Застосування гіалуронової кислоти використовується для коригування форми, контуру губ, носогубних зморшок, де гіалурант відповідає за транспортування рідини в організмі та за її розподіл по тканинах. Здатність затримувати в міжклітинному просторі воду є основним механізмом корекції вікових деформацій шкіри: введення препарату в епітелій у вигляді водного гелю підвищує еластичність і пружність тканин, тим самим запобігає утворенню зморшок.

Простішими словами, компонент утримує та притягує вологу, що дозволяє наповнювати клітини, коригувати та збільшувати об’єми зони,розгладжувати зморшки, надавати пружності.

Основні показання до проведення ін’єкцій гіалуроновою кислотою:

  • вираженні вікові зміни (поява зморшок в даній області, опущення куточків губ);
  • недостатній об’єм;
  • асиметрія губ;
  • невиразні і тонкі губи;
  • надмірна сухість;
  • нечіткий контур

Процедура контурна пластика губ з використанням гіалуронової кислоти дозволить досягти таких ефектів:

  • надання чіткості контурів (губи стають більш привабливими і виразними);
  • усунути ознаки старіння шкіри, такі як в’ялість, зморшки, опущення куточків рота, грубість та сухість шкірних покривів;
  • збільшення губ, надання їм об’ємних та соковитих форм;
  • усунення асиметрії та інших дефектів.

Контурна пластика проводиться після огляду – консультації лікаря, відсутності протипоказань.

Клінічне обгрунтування застосування гіалуронової кислоти