Привабливий та задоволений життям вигляд нам надають здорова шкіра і волосся. Однак далеко не завжди регулярний сучасний догляд за шкірою і волоссям може вберегти від процесів старіння.Сучасна косметологія володіє безліччю як традиційних, так і новітніх методик лікування, однією з яких є процедура плазмоліфтінг в косметології.

Плазмоліфтінг методика, яка міцно увійшла в побут сучасних косметологічних клінік і здатна лікувати запальні процеси і забезпечувати регенерацію тканин.Тромбоцитарна аутоплазма позбавлена ​​токсичності і не викликає алергічних реакцій.

Теоретичним обґрунтуванням використання аутоплазми є її здатність прискорювати природні механізми регенерації тканин завдяки наявності в тромбоцитах факторів росту.

Встановлено що в α-гранулах тромбоцитів міститься ряд факторів росту. До них відносяться: тромбоцитарний (PDGF), тромбоцитарний ендотеліальних клітин (PDEGF), трансформірующий (TGF-β), фібробластний (bFGF), ростовой ендотелію судин (VEGF), інсуліноподібний(IGF), гапатоцитний (HGF), епідермальний(EGF) і плацентарний (PLGF). Крім того α-гранули вивільняють тромбоспондин, цитокіни, хімокіни, антибактеріальні і фунгіцидні білки.

Механізм “ліфтингу” збагаченою тромбоцитами аутоплазмою представлений наступним чином . Фактори роста, які доставляються в тканини шляхом ін’єкцій аутоплазми, стимулюють утворення фібробластів – клітин сполучної тканини і їх анаболічну актівность. Фібробласти синтезують колаген, еластин і гіалуронову кислоту. Цей процес приводить до утворення молодої сполучної тканини і росту капілярів. У підсумку, відбувається поліпшення мікроциркуляції і метаболізму, відновлення обмінних процесів, нормалізація тканинного дихання і активізація місцевого імунітету.

Як відбувається проведення плазмотерапії?

  1. З кубітальної вени пацієнта проводиться забір крові ( до 20 мл ) в одноразову спеціальну пробірку. Процедура забору крові безпечна і безболісна.
Перший етап. Забір венозної крові пацієнта

2. Венозну кров пацієнта центрифугують в спеціальному режимі для отримання збагаченої тромбоцитами плазми.

Другий етап.

3. Забір отриманої збагаченої тромбоцитами плазми в шприці для провеження ін’єкцій.

Отримана збагачена тромбоцитами плазма
Забір збагаченої тромбоцитами плазми в шриці для проведення ін’єкцій

4. Безболісне введенння збагаченої тромбоцитами плазми по типу мікроін’єкцій в ділянку шкіри обличча та волосистої частини голови

Безболісне введення плазми збагаченої тромбоцитами
Безболісне введення плазми збагаченої тромбоцитами

Дотримуючись публікацій Д.Уітмена і Р.Маркса застосування збагаченої тромбоцитами плазми набуває все більшої популярності в медицині, особливо при оральної і щелепно-лицевої хірургії. В останнє десятиліття плазмоліфтінг, як метод був розроблений з використанням різних комерційних і лабораторних протоколів отримання збагаченої тромбоцитами плазми. У повсякденній практиці більшість клініцистів, відповідно до їх досвіду, застосовують плазму збагачену тромбоцитами в рідкій або твердій формі.

Проведені гістологічні дослідження після ін’єкцій тромбоцитарною аутоплазмою показали, що більш виражений ефект може бути отриманий не раніше ніж через 3 тижні. До цього терміну відбувається зменшення кількості клітин запального процесу: вони розташовуються в тканини не дифузно, а вже більш локалізовано, всередині інфільтратів, при цьому збільшується кількість молодих клітин – фібробластів і незрілого колагену. Результати наукових статей, присвячені даній методиці, тільки підтверджують її ефективність.

Аутологічна збагачена тромбоцитами плазма є безпечною і недорогою процедурою, яка дозволяє зберегти молодіть шкіри та красу волосся.

Плазмотерапія. Обгрунтування застосування для покращення якості шкіри обличча та волосся.