Безпека і здоров’я пацієнтів – наш головний пріоритет незалежно від епідеміологічної ситуації, але зараз особливо важливо забезпечити повний захист нашим пацієнтам і не допустити поширення пандемії COVID-19.

  Ми докладаємо максимум зусиль, щоб не допустити поширення будь-яких інфекцій. Зараз у “Polish Med” посилені запобіжні заходи відповідно до рекомендацій Міністерства Охорони здоров’я  України.

  •   У нас встановлено обов’язковий масочний режим для всіх пацієнтів і супроводжуючих. Для дотримання соціальної дистанції в клініці число супроводжуючих тимчасово обмежено.
  • Щогодини виконується дезінфекція всіх приміщень і поверхонь спеціальними безпечними дезинфектантами.
  • На вході в клініки встановлені дозатори з дезинфікуючим засобом широкого спектра дії для обробки рук.
  • Після кожного пацієнта проводимо посилену обробку режимних кабінетів дезинфікуючим розчином.
  • У нас завжди використовувалися і використовуватимуться тільки одноразові витратні матеріали.
  • У разі необхідності забезпечуємо наших пацієнтів, що прийшли на прийом в клініку, індивідуальними засобами захисту.
  • З усім персоналом клінік проведені позапланові заняття на предмет виявлення підозрілих симптомів вірусних захворювань і алгоритмів дій при них.
  • Всі співробітники перед роботою, при вході, проходять обов’язкову термометрію. У разі виявлення підвищеної температури тіла, а також симптомів ГРВІ, персонал клініки до роботи не допускається.
  • У нас передбачені системи самостійного оформлення візиту до лікаря, що дозволяє уникнути черг. Це зводить до мінімуму ваші контакти з іншими пацієнтами.

  Якщо ви побоюєтеся відвідувати медичний заклад в період пандемії, ви завжди можете скористатися службою виклику додому “Polish Med”. Ви можете викликати терапевта, педіатра, отоларинголога і лікарів інших спеціалізацій – як для дорослого пацієнта, так і для дитини.

Ми закликаємо наших пацієнтів піклуватися про здоров’я і уважно ставитися до свого стану не тільки в період епідемії. У “Polish Med” ми робимо все, щоб не допустити поширення будь-яких вірусів. Якщо ви наш пацієнт або планували відвідати нас найближчим часом, то не варто відкладати візит – це може посилити проблеми із здоров’ям. Клініка працює в звичайному режимі, а для збереження безпеки вживаються всі необхідні заходи.

  Будьте здорові!

ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ В “Polish Med” В ЗВ’ЯЗКУ З ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЄЮ