Що таке гіпергідроз?

Гіпергідрозом називають підвищене потовиділення, що виявляється в таких зонах, як: стопи, долоні, пахви. Причиною виділення надмірної вологи є функціональні розлади ряду систем в організмі: ендокринної, нервової і т.д. Проблеми для людини, що страждає гіпергідрозом, полягають у відчутті дискомфорту, різкому запаху, зіпсованому одязі. Крім того, у багатьох виникають проблеми при спілкуванні з оточуючими.

Види гіпергідрозу

Виділяють 2 види гіпергідрозу: загальний і локалізований. Перший йдеться у випадках, коли людина опиняється під впливом високих температур, відчуває значні фізичні або емоційні навантаження.

До локалізованого відноситься гіпергідроз долонь, пахв, ступень і виникає в місцях утворення великих шкірних складок. При недотриманні правил особистої гігієни даний тип функціональних розладів систем організму отримує неприємне «доповнення», у вигляді неприємного запаху в області стоп і пахв. Причина цього в інтенсивному розмноженні бактерій, для життєдіяльності яких створюється сприятливе середовище.

ПОЗБУТИСЯ ПРОБЛЕМИ ДОПОМОЖУТЬ ІН’ЄКЦІЇ ботулотоксину В ПРОБЛЕМНІ ЗОНИ: ПАХВИ, ДОЛОНІ І СТОПИ.

Причини гіпергідрозу

Поява гіпергідрозу може бути наслідком як зовнішніх, так і внутрішніх факторів. Підвищене потовиділення часто свідчить про наявність туберкульозу, вегето-судинної дистонії, функціональних розладах нервової системи. До зовнішніх факторів можна віднести звичку носити одяг і взуття з синтетичних матеріалів, а також відмова від дотримання правил особистої гігієни.

Лікування гіпергідрозу

Один з найбільш ефективних і популярних способів зупинити гіпергідроз, лікування ін’єкціями такого препарату, як ботулотоксин. Дана процедура дає можливість надовго забути про підвищення пітливості. Однак варто пам’ятати про те, що необхідний комплексний підхід до вирішення питання. Не усунувши причини гіпергідрозу, неможливо розраховувати на стійкий позитивний ефект. Нехтування цим правилом призводить до появи негативних відгуків від людей, які намагаються позбутися від підвищеної пітливості різними способами.

Переваги ботулотоксину у лікування гіпергідрозу

Даний препарат має високу ефективність і абсолютно безпечний для людини, що доведено, як великим досвідом його практичного застосування, так і в ході випробувань, що проводяться в клінічних умовах. Найкращі результати метод демонструє при позбавленні від таких різновидів захворювання, як гіпергідроз пахв, ступень і долонь. Ін’єкції препарату забезпечують блокування нервових імпульсів, не дозволяючи їм вступати на потові залози. Таким чином, надлишкове виділення вологи припиняється.

РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ

Дія препарату починається через 3-5 доби після ін’єкцій і досягає максимуму вже на 14-й день. Пацієнти відзначають нормалізацію виділення вологи, відсутність надмірної пітливості. Позитивний ефект зберігається протягом 6-9 місяців. Потім, при необхідності, можна повторити курс ін’єкцій.

Підготовка до ін’єкцій ботоксу від поту

Починати готуватись до першої ін’єкції необхідно за кілька днів до самої процедури:

1)за тиждень припинити прийом препаратів, що розріджують кров (аспірин, ібупрофен). щоб не допустити кровотечі;

2)за тиждень не вживати алкоголь і не курити;

3)за 2-3 дні до процедури обмежити фізичні навантаження;

4)якщо ботокс буде вводитись під пахви, за 2-3 дні припинити використовувати антиперспірант, за 1 день – видалити волосся під пахвами, краще воском або епілятором, щоб уникнути подряпин та порізів.

Догляд після ін’єкцій

У перший тиждень після процедури не можна:

1)відвідувати баню і сауну, приймати вдома гарячу ванну;

2)використовувати дезодоранти і антиперспіранти;

3)активно займатися спортом;

4)вживати гарячі і гострі страви, пити занадто багато рідини;

5)відвідувати солярій, засмагати на сонці;

6)масажувати пахви;

7)приймати антибіотики.

«Polish Med» пропонує якісну терапію гіпергідрозу у Києві за вигідною ціною. Ми гарантуємо використання лише перевірених препаратів, проведення усіх процедур у стерильних умовах. Наші спеціалісти стануть справжнім порятунком при підвищеній пітливості. Скористайтеся і ви таким методом, щоб надовго забути про неприємні запахи тіла.

Гіпергідроз. Проблема надмірної пітливості.