Проколювання мочок вух – вид пірсингу, який вже на протязі багатьох років користується великою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків.

На сьогоднішній день, рідко можна зустріти жінку, у якої б не були проколоті вуха. І це не дивно, адже більшість батьків вважають за краще проколювати мочки вух у досить ранньому віці. Робити пірсинг мочки вуха з самого дитинства, або ж дочекатися коли дитина подорослішає і буде самостійно приймати рішення — повинні вирішити для себе батьки. А ось питання, де краще проколоти вуха собі або дитині, щоб це було не тільки красиво, швидко і безболісно, ​​а й в першу чергу безпечно для здоров’я, залишається відкритим. На перший погляд, дана процедура здається досить легкою у виконанні. Але чи так це насправді? Так, безсумнівно, прогрес не стоїть на місці і вже дуже давно під час проведення даної процедури застосовують спеціальні апарати – пістолети з використанням сережок, які як раз і виконують функцію голки. Але ось куди найкраще піти, щоб проколоти мочки вух безпечно і комфортно турбує багатьох. І не дарма!

Чому пацієнти «Polish Med» довірять саме нам?

Проколоти вуха собі або дитині швидко, якісно і, що найголовніше, з дотриманням усіх санітарних умов і норм найкраще в клініці “Polish Med”. Оскільки саме тут процедуру проводять фахівці з медичною освітою і знанням анатомії. У нас Ви можете не турбуватися з приводу стерильності. Для проколу мочок вух лікарі використовують сучасне обладнання “Сaflon Blu”.

Основні переваги системи “Caflon Blu”

  • Надійна і комфортна у використанні конструкція апарату;
  • Мінімальний ризик занесення інфекції;
  • Індивідуальна система дозволяє чітко розмістити прикрасу;
  • Відсутність взаємодії рук майстра із сережками;
  • Одночасние створення проколу, надягання сережки та фіксація за допомогою застібки.

Отже, якщо Ви прагнете зробити пірсинг мочки вуха з використанням сучасного обладнання звертайтесь в “Polish Med”!

Пірсинг мочки вуха в “Polish Med”