Надмірна засмага. Як відновити стан шкіри після літа.

Чудова пора року – літо. Воно надає нам можливість багато часу проводити на свіжому повітрі, засмагати та насолоджуватися теплими літніми днями. Засмага, неначе природній фільтр для нашої шкіри, має властивість приховувати усі її недоліки. Але не дивлячись на усі вищенаведені переваги, надмірна засмага може негативно вплинути на стан шкіри, особливо, це стосується людей, котрі полюбляють приймати сонячні ванни і нехтують правилами перебування під прямим впливом УФ-променів. Та на жаль, літня засмага не протримається на вашій шкірі упродовж цілого року. І, незабаром, на зміну красивому та, здавалось би, нещодавно рівному кольору шкіри можуть прийти перші прояви фотостаріння, серед яких: пігментні плями, сухість, зниження еластичності та збільшення зморшок…

Зберегти молодість та привабливість шкіри і при цьому повністю не відмовлятися від засмаги – мрія багатьох жінок. Однак, це завдання не з простих. Але якщо сумлінно дотримуватись деяких правил , можна буде насолоджуватися красивим відтінком шкіри, не пошкоджуючи її, а навпаки зберігаючи молодість та красу. У випадку, якщо Вас не обійшла стороною проблема передчасного фотостаріння і вже помітні перші його прояви, потрібно не зволікати у надії що все нормалізується, а негайно вжити заходів по відновленню природного балансу шкіри.

Отже, як можна відновити стан шкіри після літа? Якщо Вас зацікавило це питання, рекомендуємо уважно прислухатися до деяких порад.

Осінь це найсприятливіший період для відновлення шкіри після літнього сезону та проведення різноманітних процедур у лікаря – косметолога.

Найкращі методи у боротьбі за здоров’я шкіри

До найбільш ефективних методів по відновлення шкіри після надмірної засмаги, які вже не один раз підтвердили свою ефективність, можна віднести:

Хімічний пілінг – це мабуть, одна з найпопулярніших процедур по відновленню шкіри після засмаги. Адже з часом процес регенерації клітин уповільнюється і необхідно допомагати шкірі відновлюватись. Оскільки він дозволяє не тільки глибоко очистити шкіру від ороговілих клітин, але й покращує колір обличчя, вирівнює поверхню шкіри, зменшує рубці, постакне та перші прояви пігментації, яка могла виникнути у зв’язку з довготривалим перебуванням на сонці. Пілінг запускає активне оновлення шкіри, нормалізує роботу сальних залоз та допомагає у разі наявності на шкірі вугрових висипів.

Біоревіталізація – ін’єкційна методика омолодження шкіри, яка відбувається за рахунок введення у її глибинні шари гіалуроновий кислоти. Вона являється абсолютно природною и синтезується організмом людини. Оскільки під дією сонячних променів та сухого повітря шкіра стає зневодненою та тьмяною, процедура біоревіталізації чудово допоможе зменшити прояви фотостаріння шкіри. Процедура біоревіталізації дозволяє відновити дефіцит гіалуронової кислоті , повернути шкірі тонус та здоровий молодий вигляд.

Плазмоліфтинг – інвазивна процедура під час якої за допомогою уколів лікар – косметолог вводить у проблему зону пацієнта його власну плазму, яка збагачена тромбоцитами. Завдяки цьому пришвидшується регенерація шкіри. Окрім цього, плазмоліфтинг чудово підійде не тільки для обличчя , шиї та зоні декольте, його також часто використовують для відновлення волосяного покриву. Плазма дуже позитивно впливає на стан волосяних фолікулів. Дана процедура має накопичувальний ефект. Одного сеансу плазмоліфтингу буде не достатньо . Знадобиться не менше трьох, чотирьох сенасів. Тільки після цього можна буде побачити перші позитивні зміни.

Ультрафіолетові промені негативно впливають на стан нашої шкіри, не тільки влітку алей на протязі всього року. Ось чому так важливо піклуватися про неї не тільки після літнього відпочинку.

Надмірна засмага. Як відновити стан шкіри після літа?