Здорове харчування і заняття спортом стали своєрідним трендом у світі. На допомогу приходять експерти, які розповіли про 5 поширених міфів про схуднення.

1️⃣ Підрахунок калорій
Люди, які займаються спортом і борються із зайвими кілограмами, впевнені, що споживають оптимальну кількість калорій протягом дня. Однак визначити це самостійно неможливо. Крім цього, на переварюванню їжі організм витрачає 5-10% споживаної енергії.

2️⃣Вживання знежирених продуктів
Часто виробники замінюють жири і інші інгредієнти цукром, штучними підсолоджувачами, ароматизаторами, сіллю і шкідливими добавками. Отже, людина отримує зайві калорії і хімікати.
❗️Вищий ризик хвороби Паркінсона, у тих, хто споживає виключно знежирені молочні продукти.

3️⃣Тільки тренування допомагають схуднути
Винятково в поєднанні з ПРАВИЛЬНИМ раціоном спорт допомагає позбавитися від зайвої ваги.

4️⃣Харчування салатами
За словами дієтологів, таке радикальне обмеження в їжі, як споживання тільки овочевих салатів, є своєрідним стресом для організму. Отже, у людини включається так зване “самозбереження”, яке спонукає організм створювати запаси жирів.

5️⃣Відмова від жирів
Найпоширенішим міфом є ​​те, що під час схуднення варто відмовитися від будь-яких жирів. Експерти радять не вживати трансжири та насичені жири. Такі продукти, як авокадо, червона риба, рослинна олія, навпаки, допомагають організму засвоювати необхідні вітаміни без зміни ваги.

ТОП-5 МІФІВ ПРО СХУДНЕННЯ, ЯКІ ВАРТО ЗНАТИ