Тінітус – шум, дзвін у вухах, що не залежить від зовнішніх факторів. Може виникнути раптово у кожного і застати зненацька.

Пацієнти, які зіткнулися з проблемою шуму у вухах , зазначають, що це суттєво впливає на якість життя.

Вони відмічають:

  • Погіршення концентрації, уваги
  • Порушення сну
  • Емоціональну тривогу, яка, у деяких випадках, може призвести до затяжної депресії.

Несвоєчасне звернення до лікаря з метою діагностики, встановлення причини шуму та неефективне лікування можуть призвести до затяжного патологічного процесу і його подальшого переходу у хронічну форму із частими рецидивами.

Головний принцип терапії уPolishMed— це сучасний підхід.

Лазерна біостимуляція – дієвий метод терапії шуму у вухах. Лазарна біостимуляція надзвичайно популярна в Польщі та західній Европі.Позитивний ефект досягається завдяки направленій дії лазерного променя низької інтенсивності, який проходить через зовнішній слуховий канал та барабанну порожнину, досягає внутрішнього вуха де і починається процес біостимуляції. Лазеротерапію застосовують не тільки у випадку шуму у вухах, але й під час лікування захворювань носа, придаткових пазух, глотки, лімфоглоточного кільця. Лазерна терапія покращує мікроциркуляцію, стимулює регенерацію, систему саморегуляції , відповідно відновлюються пошкоджені мікроструктури.

І саме тому потрібно не гаяти час і звернутись по допомогу до кваліфікованого лікаря -отоларинголога. Вплив лазерної біостимуляції довів свою ефективність і має суттєві переваги:

  • Безпечність
  • Немає протипоказань
  • Відчутній ефект вже після декількох процедур.
Лазерна біостимуляція