
Плазмоліфтинг або PRP – терапія одна з найсучасніших методик безопераційного омолодження та відновлення шкіри, яке відбувається за рахунок використання власної плазми.
Перед початком процедури йде забір венозної крові, яку потім, в спеціальній пробірці, поміщають в центрифугу, де саме і відокремлюється тромбоцитарна плазма. Збагачену тромбоцитами плазму лікар дерматолог вводить у вигляді неглибоких підшкірних ін’єкцій.

Що дає нам використання ресурсів власного організму?
Перше, і найголовніше — ми виключаємо ризик зараження, алергічні реакції, та можливі інші побічні ефекти, оскільки під шкіру вводять не чужорідний компонент. Для найбільш видимого ефекту рекомендується пройти курс від 6 до 10 сенсів. Однак перші позитивні зміни можна побачити вже після першої процедури.
Показання для проведення PRP терапії:
- Вікові зміни шкіри (хроностаріння)
- Зменшення тургору шкіри
- Проблемна шкіра
- Зменшення еластичності
- Дрібні зморшки
- Птоз
- Погіршення стану шкіри після активної інсоляції (фотостаріння)
- Вугрова хвороба, акне, постакне
- Чутлива, стресова шкіра
- Пастозність, набряк обличчя, мішки під очима
- Рубці
- Целюліт, розтяжки
- Порідіння та випадіння волосся.
В отриманій плазмі неймовірна концентрація гормонів, білків і вітамінів, які в комплексі з тромбоцитами прискорюють відновлення тканин і оновлення клітин. Тромбоцити містять альфа-гранули, а вони, в свою чергу, виділяють фактори росту. Таким чином, форсуються процеси регенерації шкіри – вона стає більш зволоженою, еластичною, підтягнутою, уповільнюються процеси старіння, зморшки і пігментні плями помітно зменшуються, відповідно овал обличчя стає чіткішим. Але не дивлячись на всі вищенаведені переваги, є певні стани, при яких плазмоліфтинг може бути протипоказаний.

Протипоказання для проведення процедури:
- Системне захворювання крові
- Гострий інфекційний процес
- Онкологія
- Алергія на антикоагулянти
- Герпес
- Вагітність
- Лактація