Шкіра тіла потребує такого ж якісного і регулярного догляду та очищення, як і шкіра обличчя.

Помилково вважати, що висипання на шкірі це виключно проблема підлітків. Вугрові висипання можуть з’явитися у чоловіків та жінок, незалежно від віку. Особливо схильна до цих шкірних дефектів спина.

Висипання на шкірі знижують якість життя: неможливо носити одяг з відкритою спиною, людині стає некомфортно знаходитись на пляжі, в басейні, сауні. Нелікована протягом довго часу проблемна шкіра може призвести до появи комплексів. Проте, це питання можна легко вирішити , звернувшись до лікаря дерматолога, який зможе точно виявити проблему та, за необхідності, призначить комплексне лікування та ефективні процедурі у боротьбі за чисту шкіру, серед  яких чистка спини.

Причини появи вугрових висипів на шкірі

Причини виникнення висипів можуть бути  як зовнішні, так і внутрішні.

До зовнішніх можна віднести:

  • Незручний одяг, виготовлений із синтетичних матеріалів. Це  призводить до збільшення потовиділення, утворюється найбільш сприятливе середовище для розмноження бактерій, відповідно можуть з’явитися подразнення та висипи.
  • Використання неправильно підібраних косметичних засобів.
  • Алергічні реакції на засоби для прання.

Внутрішні причини:

  • Гормональні порушення. Вони можуть виникнути під час прийому гормональних препаратів, під час вагітності, у підлітковому віці, а також при порушенні у роботі ендокринної, травної та сечостатевої системи.
  • Стрес, незбалансоване харчування також негативно позначаються на стані шкіри.

Як проходить чистка спини?

1. Перший етап полягає в ретельному очищенні шкіри та нанесенні спеціального гідруючого гелю. Це дозволяє максимально підготувати шкіру до чистки та  робить процедуру безболісною та атрвматичною.

2. Наступний  етап — це очищення шкіри за допомогою ультразвукового апарату та косметологічних інструментів.

3. Завершальний — нанесення маски, яка звужує пори. Після чого на шкіру наноситься протизапальний лосьйон.

Найкращого ефекту можна досягти, поєднуючи ультразвукову, механічну чистку та косметологічні процедури.

Також, потрібно усвідомлювати, що догляд за за шкірою не повинен обмежуватись процедурами у кабінеті лікаря. Потрібен комплексний підхід, який включає домашній догляд за допомогою правильно підібраних косметичних засобів.

Чистка спини