Пі

До сьогоднішнього часу пірсинг на тілі залишається спірною темою, але попри це сережками у вусі зараз нікого не здивуєш. Проколювання мочки вуха — найпопулярніший вид пірсингу. Це цілком легкий, швидкий та безболісний процес. Дуже рідко можна зустріти жінку, у якої не проколоті вуха. Але якщо ви вже у дорослому віці і довго не наважувались зробити собі маленький подарунок або хочете проколоти вушка своїй дитині зараз саме час, оскільки осінній сезон – найкращий період для того, щоб зробити пірсинг, оскільки:

  1. мінімальний ризик занести інфекцію (оскільки у відкритих водоймах і тд);
  2. немає спеки , холод сприяє швидшому загоєнню у місцях проколу;
  3. на відміну від зимового сезону виключається ризик тертя об зимовий одяг, та шерстяні головні убори.

Проколювання вух – дуже швидка і практично безболісна процедура. Однак на наступному етапі належна гігієна місця пірсингу надзвичайно важлива. Перед процедурою лікар ознайомлює
пацієнта з методами, за допомогою яких досягається бажаний ефект, а також повідомляє приблизний час загоєння та правила гігієни, яких необхідно дотримуватися. Це дуже важливий аспект усього процесу, оскільки може приєднатись інфекція, якщо нехтувати правилами догляду.

Існує декілька методів проколювання вух. Одним з найпопулярніших є використання спеціального пістолета “Caflon Blu”. Це визнаний і дуже швидкий метод, який практично не викликає болю. Одразу ж після процедури ви зможете насолоджуватися красивими сережками у вусі, які згодом, після повного загоєння мiсця проколу, можна буде змінювати на нові.

Основні переваги системи “Caflon Blu”:


• Надійна і комфортна у використанні конструкція апарату;
• Мінімальний ризик занесення інфекції;
• Індивідуальна система дозволяє чітко розмістити прикрасу;
• Відсутність взаємодії рук майстра із сережками;
• Одночасние створення проколу, надягання сережки та фіксація за допомогою застібки.

Чому пацієнти «Polish Med» довірять саме нам?


Проколоти вуха собі або дитині швидко, якісно і, що найголовніше, з дотриманням усіх санітарних умов і норм найкраще в “Polish Med”. Оскільки саме тут процедуру проводять фахівці з медичною освітою і знанням анатомії. У нас Ви можете не турбуватися з приводу стерильності. Для проколу мочок вух лікарі використовують сучасне обладнання “Сaflon Blu”.

Коли найкраще робити прокол мочки вуха?