Контурна пластика губ – це процедура, що проводиться з метою корекції обсягу, асиметрії, форми губ. Найбезпечнішими визнані філери зі стабілізованої гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота — природній полісахарид, який виробляється сполучною тканиною. Вона є компонентом міжклітинної рідини, знаходиться в хрящах, нервових клітинах. Філери з гіалуроновою кислотою добре сприймаються організмом, не викликають алергічних реакцій. В організмі гіалуронова кислота забезпечує водно-електролітний баланс, утримуючи велику кількість вологи. З віком її стає все менше в організмі і починається процес старіння.

Тривалість процедури. Процедура корекції губ гіалуроновую кислотою триває до 30 хвилин. Ви можете повернутися до роботи відразу після  процедури. Результати ви зможете оцінити відразу після процедури. Але остаточний результат можна спостерігати через 5-7 дні після процедури, коли зникне реактивний набряк.

Переваги контурної пластики губ.

Перевагами контурної пластики губ є моментальний результат, відсутність тривалої реабілітації, довготривале збереження косметичного ефекту.

1. Тривалість ефекту до 1 року

2. Безпечність для організму

3. Природний результат

4. Рівномірний розподіл гелю під шкірою

Показання до контурної пластики губ:

Недостатній об’єм

Розмитий контур

Асиметрія верхньої та нижньої губ

Ознаки старіння шкіри губ: зморшкуватість, сухість, блідість

Протипоказання

1. Проблеми зі згортанням крові в анамнезі

2. Цукровий діабет

3. Активна герпесна інфекція ротової порожнини

4. Онкологічні захвлоювання

5. Вагітність або годування груддю

Чи можна позбутися об’єму губ?

Гіалуронова кислота є натуральним продуктом і самостійно з часом виводиться з організму без наслідків. Гіалуронову кислоту можна розчинити за допомогою ферментів.

Обмеження після процедури:

Виключити з раціону гарячі та гострі напої, їжу.

Відвідувати сауни, лазні, гарячої ванни, басейн

Ходити у солярій чи засмагати на пляжі

Приймати ліки, що розріджують кров

Нові губи в Новий рік