ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ

Задум про об'єднання та впровадження кращих досягнень польсько-української медицини та створення «Polish Med» народився в 2014 році після знайомства з двома видатними представниками польскої та української медицини в галузі оториноларингології, професором Олександром Миколайовичем Науменко та професором Казімєжем Нємчиком. Це знайомство поклало початок великій польсько-українській дружбі, що неодноразово підтверджувалася протягом років плідною науковою та практичною співпрацею.
Протягом 2014-2017 рр. Катерина Ярославівна Терентьєва проходила численні стажування на кафедрі та в клініці оториноларингології Варшавського медичного університету, працювала над написанням наукової роботи під керівництвом професора О.М.Науменко та професора К.Нємчика. Захист відбувся 1 червня 2017 року в Варшавському медичному університеті, К.Я. Терентьєва отримала ступінь «doktora nauk medycznych».
Впродовж 2014-2019 років було проведена низка польсько-українських конференцій, конгресів та майстер-класів. Систематично відбувався обмін знаннями та досвідом між польськими та українськими спеціалістами. Саме цей обмін досвідом став поштовхом для заснування «Polish Med». В «Polish Med» український пацієнт буде мати змогу дізнатися альтернативну думку спеціаліста з Польщі відносно свого захворювання, познайомитися з філософією професора К. Нємчика щодо тактики лікування.
Будемо раді вітати Вас в «Polish Med»!

НАША МІСІЯ

Надання якісних доступних медичних послуг европейського рівня українським пацієнтам

НАШІ ЦІННОСТІ

Заплануйте свій візит в Polish Med

НАША КОМАНДА