ДИТЯЧА ТА ДОРОСЛА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЯ

До ЛОР-органів відносяться верхні дихальні шляхи та орган слуху.  Верхні дихальні шляхи є первинним захисним барьером на шляху проникнення інфекції в організм людини і відіграють провідну роль в формуванні захисних реакцій організму при взаємодії з навколишнім середовищем.
Тривалий вплив нсприятливих факторів на організм людини може призвести до формування хронічних захворювань ЛОР- органів, а це в свою чергу призвести до ускладнень в інших органах та системах, зниженню якості життя. 
Вільне дихання, дзвінкий голос та гострий слух здаються нам природнім явищем коли ми здорові. Але цінувати можливість відчувати запахи, вільно дихати носом, розрізняти та чути звуки, безболісно ковтати ми починаємо тільки тоді, коли захворіваємо.  Загальновідомим фактом залишається те, що попередити захворювання значно легше ніж лікувати. Тому, профілактика ЛОР- захворювань дуже важлива особливо в осінньо-зимовий період. З метою профілактики ЛОР-захворювань треба дотримуватись режуму дня, збалансовано харчуватися, гуляти на свіжому повітрі, регулярно провітрювати жиле приміщення та займатися спортом. Але, якщо турбує кашель, виділення з носа, зміна голосу, дискомфорт в горлі, зниження слуху – треба звернутись до спеціаліста за консультацією.
Самолікування та не своєчасне звернення до ЛОР-лікаря може призвести до хронізації захворювання та небажаних ускладнень. 
ProNas

МИ ЛІКУЄМО

НАШ ПРОВІДНИЙ ЛОР

Терентьєва Катерина Ярославівна

лікар отоларинголог,
кандидат медичних наук (PhD в Польщі)

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ПослугаВартість (грн.)
Консультація первинна отоларинголога кмн (комплексна з відеоендоскопією)960
Консультація первинна отоларинголога кмн (без відеоендоскопії)860
Промивання лакун мигдаликів ( з вартістю медикаментів450
Промивання лакун мигдаликів ( з вартістю медикаментів) 5 сеансів (курс) 2000
Промивання порожнини носа методом переміщення ( за Proetz) із вартістю
медикаментів (кукушка)
325
Хемокаустика кровоточивої зони при носовій кровотечі320
Ендоскопічний огляд порожнини носа, ротоглотки, гортані350
Аудіометрія 350
З повним прайсом можна ознайомитись на сторінці

Заплануйте свій візит в Polish Med